Technical

Technical

Ungari firma Technical on üks maailma parimaid ahjude, küttesüsteemide, viimistlusmaterjalide ja muude küttega seotud seadmete tootjaid. Aastate vältel sai see nimi omaette kvaliteedimärgiks. Peaaegu iga eurooplane, kes kuuleb nimetust Technical, saab aru, millest jutt käib.
Tootja kulutab märkimisväärset aega, raha ja jõudu disaini kujundamiseks. Technicali pakutav vooderduse valik võimaldab teostada ka kõige julgemad kunstilised ideed ja kavatsused. See puudutab ka antud kaubamärgi all toodetud kütteseadmeid.

Technicali toodang

Toodetavate kaupade valik on üsna lai:
valatud küttekolded;
EVO-kolded;
elektriahjud;
veekontuuriga kütteagregaadid;
vooderdusmaterjalid, varuosad ja aksessuaarid.
Nagu näha ka pakutava toodangu mitmekesisusest, lahendavad Technicali tooted hoone küttega seotud kompleksseid küsimusi.
Technicali toodang vallutas turu tänu väga kõrgele kvaliteedile. Iga ese vastab täielikult rahvusvahelistele turva-, loodussõbralikkuse ja tootlikkusnõuetele.

Technicali küttekollete omadused

Mudeli väljatöötamisel järgitakse mitut põhiteesi, mis tulenevad Technicali korporatiivpoliitikast:
1. Inimese turvalisus on üle kõige. Antud püüdlus väljendub selles, et Technicali ahjud varustatakse kõikvõimalike kaitsevahenditega põlengu ärahoidmiseks, vältimaks põletushaavade või muude tervisele ohtlike vigastuste tekkimist.
2. Loodussõbralikkus. Selle all mõeldakse eesrindlike looduse säilitamisele suunatud tehnoloogiate rakendamist.
3. Kõrge tootlikkus. Kõik küttekolded tagavad maksimaalse kasuteguri, olenemata kasutusvaldkonnast.
4. Esteetilisus. Iga ahjude mudeliseeria kujundamisest võtsid osa Euroopa parimad disainerid. See puudutab ka viimistlusmaterjale.
5. Kliendi vajaduste rahuldamine. Tootearendajad tegelevad pidevalt nõudluse seirega. Iga tarbija soov saab kohe reaalsuseks.
6. Ultrakaasaegsete tehnoloogiate rakendamine. Technicali mudelites peegelduvad viimased avastused ja läbimurded.
Technicali peamine missioon on inimese jaoks mugava keskkonna loomine ja kestva, praktilise, efektiivse ja ilusa toodangu tagamine.