Klover

Klover

Shakespeari teos ei ole ainuke Itaalia Verona provintsi kuulsuse põhjus. 20. sajandi 70. aastatel asutati seal ettevõte nimega Klover. Sellest ajast on San Bonifacio olnud tõeline eliitkütteseadmete pealinn. Isegi kõige varasemad katlad ja kolded edestasid konkurentide toodangut nii mugavuse, efektiivsuse, praktilisuse kui ka disaini poolest.
Möödas on juba peaaegu pool sajandit, kuid traditsioonid, mis muutusid vahepeal eesmärkideks ja seejärel missiooniks, püsivad siiamaani. Itaalia parimad konstruktorid, insenerid ja disainerid on panustanud oma hinge igasse mudeliseeria eksemplari.


Mis on Kloveri peamine eesmärk?

Üks meie põhiteesidest, mis iseloomustab iga Kloveri töötaja ja selle juhatuse püüdlusi, on täpsus detailides. Milleski, mida toodetakse, ei ole midagi üleliigset ega midagi puudu. Iga detaili kujundamisse panustatakse tohutult palju pingutusi, raha ja aega. Kloveri jaoks pole olemas tähtsusetuid pisiasju.
Antud tootja tegutseb vastavalt püstitatud missioonile, mida võtavad kokku järgnevad punktid:
1. Kirglik tootearendus ja tootmine. Ei mingit lohakust. Iga töötaja teeb oma asja suure pühendumusega.
2. Tarbija turvalisus. Kõigi toodete puhul on välistatud igasugune oht inimesele.
3. Loodussõbralikkus. Keskkonna turvalisus on üks peamisi faktoreid, mida võetakse arvesse toote arendamisel, kavandamisel ja tootmisel.
4. Püüdlus arengu poole. Kloveri konstrueerimisbüroo tegeleb pidevalt uute meetodite ja tehnoloogiate arendamisega. Siia kuulub ka ülikaasaegsete 21. sajandi tehnoloogiate rakendamine kütuse ja seadmete osas.
5. Suunitlus kasutaja soovidele. Projekteerimisest võtavad osa sotsioloogid, kes uurivad nõudlust, inimeste vajadusi ja huvisid.
6. Soodsaimad hinnad. Toodete hind vastab alati tootlikkusele ja kvaliteedile.

Kloveri toodete mitmekesisus

Klover toodab kaupu erinevate tegevusvaldkondade jaoks, k.a majapidamine, vabaaeg, mugavus. Seetõttu jaotub kogu mudeliseeria neljaks kategooriaks:
termoköögid;
saunakolded;
grillid;
kaminad;
küttekatlad.
Kõik, mida toodetakse Kloveri kaubamärgi all, vastab rahvusvahelistele efektiivsus-, kvaliteedi, kestvuse, loodussõbralikkuse ja isikliku turvalisuse standarditele.
Ostke Kloveri seadmeid – need toovad hubasust, soojust ja elegantsust Teie majja.

Hea meelega vastame kõigile Teie küsimustele.