Garantii

Garantii

1. Garanteerime toodete tehnilise vastavuse ning komplektide täielikkuse kontrollimise. Väljastame dokumente, mis kinnitavad meie vastutust kauba võimalike tootmisvigade korral.
2. Kõigile kodulehel toodud seadmetele laieneb tootjagarantii.
3. Sõltuvalt mudelist kehtib garantii kuni 7 aastat.
4. Seadme riknemise puhul piisab meistri kutsumiseks meie müügijuhi poole pöördumisest. Teeninduskeskuse koordinaator vaatab Teie avalduse läbi nii kiiresti kui võimalik.
5. 14 päeva jooksul saate tagastada soetatud kauba põhjuseid selgitamata. Raha tagastatakse ostu sooritamise ajal kasutatud maksekaardile või siis pangatšeki teel.
6. Enne toote tagastamist kindlasti võtke meiega ühendust. Iga eelteavituseta tagastatud toode saadetakse adressaadile tagasi.
7. Juhul kui tagastamisel kasutatakse posti või mõne transpordifirma teenust, peavad kõik tagastatavad esemed olema kindlustatud, kuna võivad kohaletoimetamise ajal viga saada. Me ei võta tagasi kahjustatud tooteid.
8. Individuaalsete parameetrite järgi kavandatud detaile ei saa tagastada, kuna need olid valmistatud spetsiaalselt Teie jaoks.
9. Garantii ei laiene seadmetele, mida kasutati valedel eesmärkidel või mille kasutamisel rikuti kaasaskäivaid juhiseid.

Enne vastuvõtuakti allkirjastamist
1. Kontrollige tähelepanelikult dokumentide ja saadud seadmete vastavust tellimusele.
2. Eemaldage pakend, veenduge, et seadmed pole saanud tarne käigus kahjustada.
3. Tarnija ei vastuta nähtavate vigastuste ja kohaletoimetamisega seotud vigade eest pärast seda, kui ostja või tema volitatud esindaja on vastuvõtuakti allkirjastanud.